Velge høy kvalitet spisestuestoler i stoff er en strategisk interiørbeslutning som prioriterer langsiktig sittekomfort og akustisk demping. I motsetning til harde overflater, gir polstrede spisestuestole...
lære merModerne ergonomisk aksent fritidsstol med armer kombinerer moderne ergonomi med luksuriøs fritidsstil. Den bruker mykt fløyelsstoff og høykvalitets PU-skinn for å skape en behagelig, men stilig sittende opplevelse. Dens gyldne bendesign viser adel og mote og passer perfekt for forskjellige rom som kjøkken, stuer, soverom, restauranter og til og med hotell og gårdshus.
Be om tilbud
Produktbeskrivelse
Produktstørrelse
Applikasjonsscenarier
Firmaprofil
| Punkt nr | DM-2022 |
| Beskrivelse | Spisestol med armer |
| Dimensjon | 60*60*85cm |
| Pakking | 2PCS/CTN |
| Kartongdimensjon | 64*53*63cm |
| Nettovekt | 11 kg |
| Brutto vekt | 13,75 kg |
| Mengde per beholder | 640pcs/HQ |
| Pris per vare |
|
| Materiale | Fløyel/ faux skinn, svart/ forkrommet/ gylden base |
| Farge | Tilgjengelig for alle color |
Kontakt oss for mer informasjon
Hvis du trenger noe, kan du gjerne kontakte oss!
Velge høy kvalitet spisestuestoler i stoff er en strategisk interiørbeslutning som prioriterer langsiktig sittekomfort og akustisk demping. I motsetning til harde overflater, gir polstrede spisestuestole...
lære merGrunnlaget for importsikkerhet: strukturelle integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : For det nordamerikanske markedet er BIFMA X5.1 og X5.4 gullsta...
lære merPrioriter "visuell letthet" og fotavtrykkseffektivitet Slanke profiler og åpne vevninger : I trange områder kan store møbler få en balkong til å føles trang. Se etter fritidslivstoler med sla...
lære mer







