Velge høy kvalitet spisestuestoler i stoff er en strategisk interiørbeslutning som prioriterer langsiktig sittekomfort og akustisk demping. I motsetning til harde overflater, gir polstrede spisestuestole...
lære merVelvet spisestol gir et snev av luksus og varme til stuen med sin unike sjarm. Laget av mykt fløyelsstoff, føles det like delikat som silke og får deg til å føle deg som om du er i skyene. Med utsøkt gullbenesign.
Be om tilbud
Produktbeskrivelse
Produktstørrelse
Applikasjonsscenarier
Firmaprofil
| Punkt nr | DM-2022 |
| Beskrivelse | Velvet spisestol for stue |
| Dimensjon | 60*60*85cm |
| Pakking | 2PCS/CTN |
| Kartongdimensjon | 64*53*63cm |
| Nettovekt | 11 kg |
| Brutto vekt | 13,75 kg |
| Mengde per beholder | 640pcs/HQ |
| Pris per vare |
|
| Materiale | Fløyel/ faux skinn, svart/ forkrommet/ gylden base |
| Farge | Tilgjengelig for alle color |
Kontakt oss for mer informasjon
Hvis du trenger noe, kan du gjerne kontakte oss!
Velge høy kvalitet spisestuestoler i stoff er en strategisk interiørbeslutning som prioriterer langsiktig sittekomfort og akustisk demping. I motsetning til harde overflater, gir polstrede spisestuestole...
lære merGrunnlaget for importsikkerhet: strukturelle integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : For det nordamerikanske markedet er BIFMA X5.1 og X5.4 gullsta...
lære merPrioriter "visuell letthet" og fotavtrykkseffektivitet Slanke profiler og åpne vevninger : I trange områder kan store møbler få en balkong til å føles trang. Se etter fritidslivstoler med sla...
lære mer







