Velge høy kvalitet spisestuestoler i stoff er en strategisk interiørbeslutning som prioriterer langsiktig sittekomfort og akustisk demping. I motsetning til harde overflater, gir polstrede spisestuestole...
lære merModerne justerbar tilbake tilt aksentstol, en stue stol designet for moderne livsstil. Den unike justerbare vippingsfunksjonen lar deg enkelt finne den komfortable skjeve vinkelen, enten den leser, hviler eller avslapper for underholdning, kan den tilpasses perfekt.
Be om tilbud
Produktbeskrivelse
Produktstørrelse
Applikasjonsscenarier
Firmaprofil
| Punkt nr | DM-3069 |
| Beskrivelse | Midt rygg forfengelighet stol |
| Dimensjon (CM) | 61*63*83-93 |
| Pakking (CM) | 1pc/CTN 66*64*58 |
| Kartongdimensjon | Midt rygg forfengelighet stol |
| Nettovekt | 14,9 kg |
| Brutto vekt | 16,9 kg |
| Mengde per beholder | 278pcs |
| Materiale | Faux skinn, 100 m gassløft, 280 mm base |
| Farge | Tilgjengelig for alle color |
Funksjoner
• Pulverlakkben, forkromede ben og gyldne ben valgfritt
• Støtte for metall og treramme
• Mer enn 15 farger tilgjengelig
• moderne og stilig design
• Enkelt ren med en fuktig klut
• Vektkapasitet er 150 kg
• Praktisk og praktisk svingbar og fleksibel høydesete
Fordel
• Vi har erfaring med die casting -tjeneste i mer enn 18 år.
• Vi tilbyr OEM tilpasset service, og produserer og behandler produkter i henhold til tegningene og kravene dine.
• Alle slags overflatebehandlinger som er tilgjengelige, for eksempel anodisering, pulverbelegg, maleri, polering, elektroforese og plettering. etc.
• Vårt profesjonelle FoU- og QC -team kan strengt kontrollere produktkvaliteten for å oppfylle dine krav.
• Vi tilbyr den beste tjenesten i henhold til din forespørsel, alt fra produksjon og behandling til emballasje, etc.
Kontakt oss for mer informasjon
Hvis du trenger noe, kan du gjerne kontakte oss!
Velge høy kvalitet spisestuestoler i stoff er en strategisk interiørbeslutning som prioriterer langsiktig sittekomfort og akustisk demping. I motsetning til harde overflater, gir polstrede spisestuestole...
lære merGrunnlaget for importsikkerhet: strukturelle integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : For det nordamerikanske markedet er BIFMA X5.1 og X5.4 gullsta...
lære merPrioriter "visuell letthet" og fotavtrykkseffektivitet Slanke profiler og åpne vevninger : I trange områder kan store møbler få en balkong til å føles trang. Se etter fritidslivstoler med sla...
lære mer







