Velge høy kvalitet spisestuestoler i stoff er en strategisk interiørbeslutning som prioriterer langsiktig sittekomfort og akustisk demping. I motsetning til harde overflater, gir polstrede spisestuestole...
lære merVelvet stue svingbar datamaskinstol med gullbase er en elegant datamaskinstol designet for det moderne hjemmet. Seteputen og ryggstøtten er laget av mykt fløyelsstoff, som ikke bare har et delikat berøring, men også viser en luksuriøs hjemmestemning. Stolens gyldne base er unikt designet, og gir en følelse av mote og luksus. Svivelfunksjonen lar deg enkelt snu den i alle retninger for komfort og bekvemmelighet, enten det er for arbeid eller fritid.
Be om tilbud
Produktbeskrivelse
Produktstørrelse
Applikasjonsscenarier
Firmaprofil
| Punkt nr | DM-698-1 |
| Beskrivelse | Moderne hjemmekontorstol |
| Dimensjon | D53*W57*H75.5-81.5 |
| Pakking | 1 stk/CTN |
| Kartongdimensjon | 60*53*47/20 |
| Nettovekt | 8,75 kg |
| Brutto vekt | 10,25 kg |
| Mengde per beholder | 590pcs |
| Materiale | Faux skinn, 40-3 gassløft, 280 mm base |
| Farge | Tilgjengelig for alle color |
Funksjoner
Vår datamaskinstol stue har en moderne og stilig design, og har støtte for metall og treramme. Det mer attraktive poenget er at produktene våre har en lastvekt på 150 kg, selv for tunge mennesker som sitter på den, vil ikke gjøre stolen deformasjon, veldig trygg og pålitelig; For det andre har den en praktisk og praktisk rotasjon og fleksibel høyde på setet, slik at du kan sitte veldig praktisk.
Dessuten foretrekker vi tredimensjonalt fløyelsstoff, naturlig miljøvern, hudvennlig og pustende, og vi har en svamp med høy elastisitet, så du vil ikke føle deg trøtt; I tillegg er vår datamaskinstol stue valgt karbonstålbase, hard tekstur, solid og holdbar.
Kontakt oss for mer informasjon
Hvis du trenger noe, kan du gjerne kontakte oss!
Velge høy kvalitet spisestuestoler i stoff er en strategisk interiørbeslutning som prioriterer langsiktig sittekomfort og akustisk demping. I motsetning til harde overflater, gir polstrede spisestuestole...
lære merGrunnlaget for importsikkerhet: strukturelle integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : For det nordamerikanske markedet er BIFMA X5.1 og X5.4 gullsta...
lære merPrioriter "visuell letthet" og fotavtrykkseffektivitet Slanke profiler og åpne vevninger : I trange områder kan store møbler få en balkong til å føles trang. Se etter fritidslivstoler med sla...
lære mer







